Головна » Події » У СВІТІ КНИГ, У ЦАРСТВІ СЛІВ ЧАРІВНИХ
16:58
У СВІТІ КНИГ, У ЦАРСТВІ СЛІВ ЧАРІВНИХ
фото У СВІТІ КНИГ, У ЦАРСТВІ СЛІВ ЧАРІВНИХ

живуть і працюють бібліотекарі сіл і селищ району. А своє професійне свято вони відзначили в урочистій і теплій атмосфері у районному Палаці культури.
Хранителів книгозбірень щиро привітала начальник відділу культури і туризму РДА Галина Канюк, вручивши окремим сподвижникам бібліотечної справи грамоти, грошові премії, квіти. Слова подяки за сумлінну працю линули на адресу бібліотекарів з уст директора центральної бібліотечної системи Марії Краховської, ведучих свята Марії Перегінець та Олександри Микули. Яскравості святу додавали виступи гурту у складі Петра Яремчука (сопілка), Володимира Канюка (баян), Петра Середюка (контрабас).
А в тому, що бібліотекарі району талановиті не лише у професії, всі мали можливість переконатися, переглянувши виставку чудових вишиванок, виготовлених їх умілими руками, а також плетених крючком та вироблених з бісеру речей. Велика частина працівників бібліотек бере активну участь у художній самодіяльності своїх сіл, розробляє сценарії свят, організовує їх, пише вірші. Ось і на урочистостях бібліотекарі з Глибівки, Бабчого, Космача Марія Котюк, Ярослава Іванчук та Марія Ярич подарували колегам свої творчі доробки, а музичне вітання адресувала їм Ольга Данилюк із Дзвиняча.
«Бібліотекарі - сподвижники і духу сівачі, – такі поетичні рядки прозвучали на завершення свята. І це не перебільшення. Адже вони несуть у світ любов до книг, значить, – до знань, до культури, до високої духовності. І якби важко їм не було, починаючи від матеріального і завершуючи моральним, вони не зраджують обраному шляху, а, навпаки, удосконалюють свою майстерність і розширюють коло читачів книгозбірень.
Тож побажаємо бібліотекарям району творчого горіння, наснаги, успіхів у потрібній суспільству праці.

Всі зображення до публікації У СВІТІ КНИГ, У ЦАРСТВІ СЛІВ ЧАРІВНИХ
Категорія: Події | Переглядів: 1193 | Додав: admin | Теги: книга, слово, день бібліотек | Рейтинг: 5.0/10