Головна » Духовна криниця » Загадкова палітра художника
18:16
Загадкова палітра художника
фото Загадкова палітра художника
Людські руки інколи можуть творити справжні дива, а людська  фантазія не має меж. Такий висновок можна було зробити, побувавши "на побаченні" з істинним мистецтвом у центральній районній бібліотеці. Зініціював та подарував шанувальникам прекрасного цю незабутню зустріч молодий художник з Богородчан Мар'ян Кочкодан - випускник Інституту мистецтв, який реалізовує свої творчі можливості у таких жанрах, як пейзаж, портрет, захоплює його імпресіонізм.
Глядачі  отримали чудову нагоду познайомитися і поспілкуватися з художником, мали можливість насолоджуватися красою його картин.  Велике враженим справило те, що полотна митця не подібні один па одного. Милує око його "Портрет Насті". І неможливо відірвані погляду від перших робіт художника на романтичну тематику: "Ангел зі свічками". "Нічні пейзажі". Приємно дивують своєю самобутністю картини гуцульської тематики - "Зажура Івана", "Карпатські пейзажі", "Самотній гуцул". З великою увагою ставиться Мар'ян також до іконопису.
Презентація робіт Мар'яна Кочкодана відбулася цікаво, провела її ведуча світлиці "Духовна криниця" Марія Сем'янів. Не менш захоплюючою була і розповідь самого художника про себе, техніку і стиль написання робіт.
Привітали молодого художника, поділилися своїми роздумами і враженнями від його робіт колеги-художники Олена Павлів,  Ольга Андрусів, Сергій та  Надія Гути. Підтримала сина і найрідніша людина - його мама.
А  на згадку про зустріч художниця  Надія Гут   подарувала Мар'янові збірочку своїх поезій.
 
Всі зображення до публікації Загадкова палітра художника
Категорія: Духовна криниця | Переглядів: 1343 | Додав: biblioteka | Рейтинг: 5.0/16