Головна » Події » ШКОЛА МЕНЕДЖЕРА "ІСТОРІЇ УСПІХІВ РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОГРАМИ "БІБЛІОМІСТ""
16:53
ШКОЛА МЕНЕДЖЕРА "ІСТОРІЇ УСПІХІВ РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОГРАМИ "БІБЛІОМІСТ""
фото ШКОЛА МЕНЕДЖЕРА
20 та 25 червня Івано-Франківська ОУНБ ім. І.Я. Франка організувала заняття Школи менеджера «Історії успіхів реалізації програми «Бібліоміст».
Директор ОУНБ Людмила Бабій, заступник начальника управління культури, національних меншин та релігій Василь Тимків, заступник начальника управління культури Івано-Франківського міськвиконкому Любомир Никорак та регіональний представник програми Богдан Микицей у своїх виступах розповіли про хід реалізації програми «Бібліоміст» у бібліотеках Івано-Франківської області та зазначили роль сучасних книгозбірень для розвитку місцевих громад.
Директор Івано-Франківської міської ЦБС Ганна Медвідь, директор Надвірнянської ЦБС Марта Кушнерчук та завідувач відділу інформаційних технологій «Інтернет-центр» Рожнятівської ЦБС Галина Фреїшин поділились досвідом роботи своїх бібліотек. 
Учасники школи переглянули відеофільм «Програма «Бібліоміст» в обласній науковій універсальній бібліотеці ім. І. Франка», відвідали центральну міську бібліотеку та філії № 2, № 3.
25 червня учасники школи відвідали Заставнівську ЦБС Чернівецької області. Директор Чернівецької ОУНБ ім. М. Івасюка Антоніна Іваницька та директор Заставнівської ЦБС Олександра Стасюк провели для гостей екскурсію бібліотекою та розповіли про свої напрацювання.
Позитивно охарактеризували роботу бібліотек присутні на зустрічі голова районної ради, голова РДА, начальник відділу культури, а також друзі та партнери бібліотеки.
Також учасники Школи менеджера мали змогу ознайомитись з роботою бібліотеки-музею села Кадубівці, яка працює за програмою «Збереження і відродження традицій рідного краю»  та є переможцем конкурсу «Організація нових бібліотечних послуг з використанням вільного доступу до Інтернету» програми «Бібліоміст». 
Програма Школи менеджера була цікавою, пізнавальною та насиченою і дала поштовх втіленню нових ідей для розвитку бібліотек.
Всі зображення до публікації ШКОЛА МЕНЕДЖЕРА "ІСТОРІЇ УСПІХІВ РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОГРАМИ "БІБЛІОМІСТ""
Категорія: Події | Переглядів: 909 | Додав: admin | Теги: програма Бібліоміст, школа менеджера | Рейтинг: 5.0/8