Головна » Події » ВЕЛИКИЙ СВІТОЧ ВІРИ
16:24
ВЕЛИКИЙ СВІТОЧ ВІРИ
фото ВЕЛИКИЙ СВІТОЧ ВІРИ
Кожна нація має своїх геніїв, імена яких ототожнюються з найкращими виявами національної свідомості. Кожен народ має специфічні риси розвитку - культури, історії, суспільства.
Василь Барка належить до тих митців, на світорозуміння яких впливала ця національно-ментальна особливість. Поет усе своє свідоме життя був і залишався українцем, незважаючи на те, на якій чужині і скільки часу він прожив. Василь Барка понад 90 років шукав шлях до вітчизни, яку колись втратив не зі своєї волі.
Видатний український письменник Василь Барка (Василь Костянтинович Очерет) мешкав далеко за межами рідної землі, у США. За кордоном про його твори написано багато критичних та літературознавчих досліджень, але своїм співвітчизникам в Україні його ім'я тривалий час було невідомим. Лише зараз читачеві відкриваються прозові і поетичні твори майстра, йото філософські праці.
Про це йшла мова на ювілейній годині «Високий світоч віри»(до 105-річчя від дня народження Василя Барки), яка відбулася  16 липня у читальному залі центральної районної бібліотеки.
Про творчий та життєвий шлях українського письменника розповіли бібліотекарі Марія Пороговська та Марія Сем’янів.
Огляд літератури провела бібліотекар Оксана Краховська.
В рамках заходу було влаштовано книжкову виставку «Поет недоспіваної пісні».
Категорія: Події | Переглядів: 624 | Додав: admin | Теги: Василь Барка, автор роману Жовтий князь, український письменник | Рейтинг: 4.8/22