Головна » Духовна криниця » ВІДКРИЙМО СЕРЦЯ ДЛЯ ДОБРА
17:04
ВІДКРИЙМО СЕРЦЯ ДЛЯ ДОБРА
фото ВІДКРИЙМО СЕРЦЯ ДЛЯ ДОБРА

 

 Бог заклав в серце кожної людини моральний закон, що визначає цінність наших вчинків, добрих чи злих. Він дав людині десять заповідей, десять правил щасливого життя. Вони як дороговказ показують, які повинні бути наші відносини з Богом та людьми, яких ми зустрічаємо протягом нашого життя.   Світлі ідеали справедливості, братерства, самовідданого служіння, перемоги добра над злом – всі черпають живильну воду з євангельського джерела. Для чого ми прийшли у цей світ? Що кожен з нас повинен зробити? Про що ми молимось, що просимо у Господа, про життя та моральні чесноти йшла мова під час літературно-музичного ревю «Відкриймо серце для добра», яке відбулося 10 квітня в читальному залі центральної районної бібліотеки.
За усталеною традицією духовний захід поблагословив   священик УГКЦ Івана Богослова  о. Михайло Момот,  а також подав євангельську  науку сили віри і любові до Бога, до ближнього свого,  дав відповіді на запитання. Сестра Соломія Богородчанського монастиря Згромадження сестер мироносиць  зачитала уривок із Святого Євагнгелія, говорила про безмежну любов Ісуса Христа до апостолів, наголосила, що Ісус любить і тих людей, які відкидають Його в житті, Христос  є прикладом служіння і любові до ближнього для кожної людини.
Оксана Вербовська, авторка поетичних віршів, вчитель християнської етики Богородчанської  школи I-III ст.№2, у своєму виступі зауважила,  що ми не повинні шкодувати часу для Бога.
Молодіжний хор імені Івана Галавая Богородчанської  УГКЦ  Івана Богослова (керівник Василь Семкович, концертмейстер Ігор Присяжнюк) виконали пісні духовної тематики: «Під хрест твій стаю», «Припадаю до Тебе, мій Христе», «Люди мої, люди»;  «Христос воскресне»( Ігор Присяжнюк), які залишили незабутні враження у присутніх.
Надзвичайно зворушливим було художнє читання у виконанні Галини Магас, Марії Гоголь.
Також  Марія Сем’янів, Марія Гоголь, Оксана Вербовська прочитали авторські вірші духовної тематики.
Мирослава Дидик, жителька селища,  поділилася своїми думками, враженнями від відвідання святих місць, зокрема, Єрусалиму, а також про  значення книги в пізнанні істини, Бога.
На згадку присутні отримали пам’ятку користувачу «Відкриймо небо над собою…», яку виготовила бібліотека в рамках даного заходу. В ній, зокрема, видруковано вірш заслуженого журналіста України, поета-пісняра зі Львова Павла Лехновського, в якому є такі рядки: "О, зійди на нас, небесна сило, за усі провини не карай, а прости нас, грішних, і помилуй. Осіни і розуму подай! Дай нам, Боже, миру і любові. - Ми ж такі в цім світі тимчасові!.." Ці поетичні слова ще раз нагадують, що усім  нам варто дивитися на світ через духовну Призму, а свої помисли і  вчинки звіряти з біблійними настановами, які закликають до світла, до добра, до найвищого щастя – жити з Господом. Тоді й усе  інше додасться.
 

 

 

 

 

 

 

 

 

Категорія: Духовна криниця | Переглядів: 685 | Додав: admin | Рейтинг: 5.0/10