Головна » Події » ПІДСУМКИ ПРОВЕДЕННЯ РАЙОННОГО КОНКУРСУ "КРАЩА БІБЛІОТЕКА 2014 РОКУ"
16:14
ПІДСУМКИ ПРОВЕДЕННЯ РАЙОННОГО КОНКУРСУ "КРАЩА БІБЛІОТЕКА 2014 РОКУ"
фото ПІДСУМКИ ПРОВЕДЕННЯ РАЙОННОГО КОНКУРСУ

З метою активізації роботи бібліотек та підвищення іміджу книгозбірень у відповідності до наказу обласного управління культури, національностей та релігій від 25 лютого 2014 року № 21–ОД в районі з 1 березня по 1 серпня 2014 року  проходив огляд-конкурс «Краща бібліотека  2014 року».
 В конкурсі взяло участь 16 бібліотек системи.
 При визначенні переможців  до уваги  брались декілька критеріїв, зокрема:  загальний рівень роботи книгозбірні,  створення власних проектів, участь в районних, обласних та Всеукраїнських  акціях, конкурсах, фестивалях, співпраця з місцевою громадою, залучення спонсорів та меценатів, проведення масових заходів по популяризації літератури,  робота клубів та читацьких об’єднань  за інтересами, наочність, привабливість, авторитетність  книгозбірні, активність самого бібліотекаря, впровадження інновацій тощо.
Включившись в проведення конкурсу, більшість бібліотек - філій протягом поточного року  значно активізували  свою роботу, зробили  ремонти приміщень своїми силами, оформили  наочність  - сучасно, гарно, з видумкою, залучили нових користувачів, зміцнилася співпраця з місцевою громадою, впроваджуються сучасні новітні технології, спостерігаються інноваційні  підходи щодо обслуговування відвідувачів.
Районний огляд-конкурс «Краща бібліотека 2014 року » сприяв підвищенню ролі бібліотек в житті місцевих громад, розширенню функцій  надання послуг, поліпшенню матеріального стану і в результаті - їх іміджу.
За рішенням районного журі переможцями визначено  такі бібліотеки:

Перше місце
(серед міських бібліотек)
Центральна районна бібліотека,  провідний бібліотекар відділу обслуговування Сем’янів Марія Дмитрівна
(в номінації «Бібліотека - інформаційний, освітній та просвітницький центр місцевої громади»)

Перше місце
(серед сільських бібліотек-філій)
Бібліотека-філія с.Манява, завідуюча Рудько Галина Корніївна
(в номінації «Бібліотека - інформаційний, освітній та просвітницький центр місцевої громади»

Друге місце
Бібліотека-філія с.Бабче, завідуюча Іванчук Олеся Степанівна
( в номінації «Інновації в обслуговуванні мешканців місцевих громад»)

Третє місце
Бібліотека-філія с.Росільна, завідуюча Соколова Оксана Василівна
( в номінації «Утвердження іміджу модельної бібліотеки»)

Категорія: Події | Переглядів: 449 | Додав: admin | Рейтинг: 5.0/3