Головна » Події » ПРО ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЮ В ЦІЛОМУ ТА ОБ'ЄДНАННЯ ГРОМАД ЗОКРЕМА
15:31
ПРО ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЮ В ЦІЛОМУ ТА ОБ'ЄДНАННЯ ГРОМАД ЗОКРЕМА
фото ПРО ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЮ В ЦІЛОМУ ТА ОБ'ЄДНАННЯ ГРОМАД ЗОКРЕМА

6 жовтня у читальному залі центральної районної бібліотеки пройшов інформаційно-роз’яснювальний семінар з підтримки децентралізації. Організаторами зустрічі в рамках проекту USAID ДІАЛОГ та програми IREX «Бібліоміст» стали Офіс реформ в Івано-Франківській області та Івано-Франківська обласна універсальна наукова бібліотека ім. І. Франка.
Експерт Офісу реформ в Івано-Франківській області Ярослав Арабчук та доцент кафедри державного управління та місцевого самоврядування Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу Марія Баран поінформували учасників семінару – працівників соціальної сфери та апарату райдержадміністрації – про цілі, завдання реформи децентралізації; обговорили  хід впровадження реформи на Прикарпатті.
У ході дискусії акцентувалася увага на перевагах добровільного об’єднання територіальних громад та викликах, з якими зустрінуться новостворені громади. Зокрема, працівники сфери культури закономірно виявляли стурбованість щодо залишкового фінансування закладів культури, насамперед музичних шкіл району.
Активні учасники семінару висловилися про підтримку процесу децентралізації; про важливість для розвитку громади наявності нових лідерів – старост; про необхідність активізації спільних зусиль громади задля її розвитку.

 

Всі зображення до публікації ПРО ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЮ В ЦІЛОМУ ТА ОБ'ЄДНАННЯ ГРОМАД ЗОКРЕМА
Категорія: Події | Переглядів: 829 | Додав: admin | Рейтинг: 5.0/4