Головна » Події » "КРУТИ...МИ ПАМ'ЯТАЄМО"
16:21
"КРУТИ...МИ ПАМ'ЯТАЄМО"
фото

29 січня в Україні відзначають День пам’яті героїв Крут – саме там у 1918 році відбувся бій, що на довгі роки став одним із символів боротьби українського народу за свободу і незалежність.
Їх було триста – студенти та гімназисти. Проти них були тисячі – солдати, фронтовики та матроси більшовицької армії. Нерівний бій. Бій під Крутами, який на декілька днів віддалив захоплення Києва. Втрати сягали: до 250 юнаків, одна рота (до 30 людей) студентів і 10 старшин. Бойовий наказ наша молодь виконала.
28 січня у читальному залі  проведено інформаційну годину «Неймовірно важко це збагнути... Біль навік запікся і застиг» (до Дня Пам’яті загиблих під Крутами).
Бібліотекарі  центральної районної бібліотеки Любов Цинюк та Оксана Краховська детально розповіли про битву під Крутами.
Марія Семків, Анастасія Федорів, Христина Ошколуп, Неоніла Заліська, Юлія Гоголь -   учениці Росільнянської ЗОШ I-III ст.  декламували вірші про Крути.
Присутні переглянули  мультимедійну презентацію «Битва під Крутами», книжкову виставку "Крути - наша пам'ять, наш біль..." та отримали пам'ятку користувачу "Крути... Ми пам'ятаємо", яку виготовила бібліотека в рамках заходу
Подвиг і самопожертва героїв Крут – дороговказ всім наступним поколінням. Знати історичне коріння – святий обов’язок кожного свідомого українця. Тільки пам’ятаючи минуле, ми будемо мати гідне і надійне майбутнє.

Всі зображення до публікації "КРУТИ...МИ ПАМ'ЯТАЄМО"
Категорія: Події | Переглядів: 398 | Додав: admin | Рейтинг: 4.6/11