Головна » Події » ВІДКРИТТЯ ПЕРСОНАЛЬНОЇ ВИСТАВКИ ОЛЕКСІЯ СЕРДЮКА
20:55
ВІДКРИТТЯ ПЕРСОНАЛЬНОЇ ВИСТАВКИ ОЛЕКСІЯ СЕРДЮКА
фото ВІДКРИТТЯ ПЕРСОНАЛЬНОЇ ВИСТАВКИ ОЛЕКСІЯ СЕРДЮКА

13 грудня в культурно-мистецькому салоні «Скарбниця» районного Палацу культури відбулось відкриття  персональної виставки живописця, графіка, різьбяра, члена Національної спілки художників України та учасника багатьох міжнародних виставок Олексія Сердюка, зініційована письменником-краєзнавцем  Василем Бабієм за підтримки відділу культури, національностей та релігій.  
Світлана Панько, художній керівник районного Палацу культури, ведуча заходу ознайомила присутніх з творчістю художника, його різнобічним обдаруванням.
Про свою творчість розповів і сам автор художніх робіт, відповів на запитання.
Про багатий мистецький світ майстра, про корисність таких заходів у селищі говорили у своїх виступах Євген Баран, голова обласної організації НСПУ, Василь Поштарюк, заступник голови райдержадміністрації з гуманітарних питань, Василь Бабій, письменник-краєзнавець.
Олексій Сердюк народився 20 вересня 1946 р. у с. Гринівці Богородчанського району Івано-Франківської області. Закінчив Карагандинський педагогічний інститут (художньо-графічний факультет), 1973р. Викладачі: Мусат Б., Буш В. Член НСХУ з 1988 р.
Майстер різьби по дереву. Створив багато цікавих екслібрисів у техніці деревориту.
Сердюк досяг великої майстерності у створенні мініатюр. Екслібриси експонувалися на більш ніж 70-ти Міжнародних виставках. Його мініатюри брали участь у Міжнародних конкурсах екслібрисів у Великій Британії (1989) – диплом, у Польщі (1998) – медаль, у Литві (1991) – третя премія.
Художник є автором цікавих олівцевих творів. Окрім графіки, працює в жанрі пейзажу.
За словами колег по творчому цеху, Олексій Сердюк не тільки оперує лінією, штрихом, контрастами чорного та білого, а й у живописних картинах, для яких характерний дещо декоративний підхід у передачі рідної природи. Відтак, в роботах домінують яскраві кольори, відсутність спокійних тонів у передачі тіней. У картинах митця відчувається захоплення рідною природою. 
Твори Олексія Сердюка знаходяться в музеях та галереях: Литви, Словаччини, Росії, Великої Британії, Італії, Польщі, Німечини, Португалії, Казахстану.
Відвідувачі виставки відкрили для себе багатий мистецький світ майстра, в якому панує професійність та любов до праці. 
Виставка триватиме до кінця грудня.

 

Всі зображення до публікації ВІДКРИТТЯ ПЕРСОНАЛЬНОЇ ВИСТАВКИ ОЛЕКСІЯ СЕРДЮКА
Категорія: Події | Переглядів: 779 | Додав: admin | Рейтинг: 5.0/5