Головна » Події » ПЕРЕДВІСНИК НЕЗАЛЕЖНОЇ ДЕРЖАВИ
16:59
ПЕРЕДВІСНИК НЕЗАЛЕЖНОЇ ДЕРЖАВИ
фото ПЕРЕДВІСНИК НЕЗАЛЕЖНОЇ ДЕРЖАВИ

14 липня в читальному залі центральної районної бібліотеки ім. М.Яцківа пройшов історичний екскурс «Передвісник незалежної держави». 
16 липня 1990 року Верховна Рада України прийняла Декларацію про державний суверенітет України, зробивши перший крок до відновлення історичної справедливості, відродження української державності як ідеї соборності українського народу та його земель.
Декларація визначила основні політичні, економічні, соціальні цілі та довгострокові перспективи розвитку Української держави, відкривши новий етап в історії нашого народу, заклавши підґрунтя для прийняття 24 серпня 1991 року Акта проголошення незалежності України, який разом з державним суверенітетом був підтверджений волевиявленням народу на Всеукраїнському референдумі в грудні того ж року, - зазначила Марія Пороговська, бібліотекар читального залу бібліотеки. 
В рамках заходу влаштовано книжкову виставку "Виражаючи суверенну волю народу...". Книги, представлені на виставці, висвітлюють доленосну подію в історії нашої держави й дають цілісне уявлення про основні віхи становлення її незалежності.
 

Категорія: Події | Переглядів: 152 | Додав: admin | Рейтинг: 5.0/3