Головна » Події » ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ У БОГОРОДЧАНСЬКОМУ БУДІВЕЛЬНОМУ ЛІЦЕЇ
17:12
ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ У БОГОРОДЧАНСЬКОМУ БУДІВЕЛЬНОМУ ЛІЦЕЇ
фото ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ У БОГОРОДЧАНСЬКОМУ БУДІВЕЛЬНОМУ ЛІЦЕЇ

18 квітня працівники бібліотеки долучилися до Дня відкритих дверей у Богородчанському будівельному ліцеї, зорганізований Центром зайнятості, педагогічним колективом ліцею та ініціативною групою Молодіжного простору.
На заході були присутні учні 9-их класів Кривецького НВК, Похівської, Підгірської  ЗОШ І-ІІ ст., Богородчанської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, учні ліцею.
Петро Слижук, заступник директора ліцею познайомив присутніх з історією ліцею, умовами вступу до навчального закладу, професіями, які можна здобути.
Олег Голубчак, представник Івано-Франківського коледжу Львівського національного аграрного університету розповів про важливість ступеневого навчання від профтехосвіти до вищого рівня.
В рамках заходу відбулися майстер-класи з водіння трактору, електрозварювання, декоративної штукатурки, де учні шкіл мали можливість проявити свої здібності, інтерес до робітничих професій, а представники Івано-Франківського коледжу Львівського національного аграрного університету запропонував продовження навчання в закладі. Цікавим для учасників були також майстер-класи якості продукції, визначення рівня нітратів в овочах, складання композицій озелення в садово-парковому господарстві.
 

Всі зображення до публікації ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ У БОГОРОДЧАНСЬКОМУ БУДІВЕЛЬНОМУ ЛІЦЕЇ
Категорія: Події | Переглядів: 18 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0