Головна » Події » ГОДИНА ПОЕТИЧНОГО НАСТРОЮ З ОЛЕГОМ ДЕМ'ЯНЮКОМ
16:31
ГОДИНА ПОЕТИЧНОГО НАСТРОЮ З ОЛЕГОМ ДЕМ'ЯНЮКОМ
фото ГОДИНА ПОЕТИЧНОГО НАСТРОЮ З ОЛЕГОМ ДЕМ'ЯНЮКОМ

14 травня в читальному залі центральної районної бібліотеки ім. М.Яцківа відбулася година поетичного настрою  з Олегом Дем'янюком "Все від матері йде..."         
Олег Дем'янюк народився в селищі Солотвин. Закінчив Солотвинську загально-освітню школу та навчався в дяківсько-регентській школі при Івано-Франківському Теологічно-Катехитичному Інституті. На даний час працює дяком у церкві Різдва Пречистої Діви Марії селища Солотвино. Іде з девізом по життю "Всміхнись, співай і Бога прославляй, ніколи носа не опускай!".
Збірка віршів «Мама, жінка і дочка» має на меті вшанувати найдорожчих у житті – наших мам, дружин і дочок. 
Надихнули на написання цієї книжки мої найдорожчі в світі люди – моя друга половина, дочка та моя матуся. За матусею я дуже скучив, вона так рано пішла до нашого Творця, –  зазначив автор.
Вірші п. Олега прочитала Іванна Дем'янюк, дружина автора.  
Сценічну літературно-пісенну композицію "Пісню про маму" подарувала всім присутнім лауреат Всеукраїнського конкурсу читців Галина Магас.                                                                  Привітав автора з першою книжкою поет-пісняр, заслужений діяч естрадного мистецтва України Нестор Мартинець.
 

Всі зображення до публікації ГОДИНА ПОЕТИЧНОГО НАСТРОЮ З ОЛЕГОМ ДЕМ'ЯНЮКОМ
Категорія: Події | Переглядів: 18 | Додав: admin | Рейтинг: 5.0/1