Головна » Події » ПРАЦІВНИКИ БІБЛІОТЕК ОБЛАСТІ ЗНАЙОМИЛИСЯ З АБІС KOHA
19:28
ПРАЦІВНИКИ БІБЛІОТЕК ОБЛАСТІ ЗНАЙОМИЛИСЯ З АБІС KOHA
фото ПРАЦІВНИКИ БІБЛІОТЕК ОБЛАСТІ ЗНАЙОМИЛИСЯ З АБІС KOHA

12 вересня в Івано-Франківській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. І.Франка відбувся обласний семінар для керівників ЦБС області з метою ознайомлення з автоматизованою бібліотечною системою Koha.
Представив АБІС Koha керівник проекту Ігор Огур зі Львова. Він розповів про технологічні можливості системи, її практичне застосування у більшості бібліотечних процесів. Детально зупинився на усіх модулях, які пропонує Koha: облік надходжень, обслуговування, комплектування, каталогізація книг та періодики, електронний каталог, реєстрація читачів, облік відвідувачів масових заходів, звіти, доступ до каталогів усіх бібліотек, які користуються даною програмою, та ін. Продемонстрував наочно, як здійснювати пошук у системі та привабливий дизайн інтерфейсу для користувачів та бібліотекарів.
Своїми враженнями від впровадження АБІС Koha поділилися працівники Львівської обласної бібліотеки для дітей, які вже пройшли навчання і розпочали роботу у системі.
Учасники семінару мали змогу задати запитання щодо можливостей бібліотечної програми, особливостей реалізації як для обласних книгозбірень, так й кожної конкретної ЦБС.
 

Всі зображення до публікації ПРАЦІВНИКИ БІБЛІОТЕК ОБЛАСТІ ЗНАЙОМИЛИСЯ З АБІС KOHA
Категорія: Події | Переглядів: 15 | Додав: admin | Рейтинг: 5.0/1