Головна » Події » І ЗНОВУ ПОЧИНАЄТЬСЯ ВЕСНА...
12:18
І ЗНОВУ ПОЧИНАЄТЬСЯ ВЕСНА...
фото І ЗНОВУ ПОЧИНАЄТЬСЯ ВЕСНА...

І знову починається весна,
Так, як було це ще у неоліті.
Лиш перша брунька вибухне на вітті,
І знову починається весна!
Коли приходить весна, кожному з нас здається, що народжуєшся на світ вдруге, що весна ця особлива… Весна зачаровує своїми таємницями.
Саме в цей час вривається в сірі будні жіноче свято, яке додає усім життєвого тонусу та бадьорості, яке стимулює чоловіків до непередбачених вчинків, а жінкам нагадує вкотре, що вони наймиліші, найніжніші створіння на цій великій планеті.
«І знову починається весна…» під такою назвою 5 березня в читальному залі центральної районної бібліотеки ім. М.Яцківа відбулися бібліотечні посиденьки.
Все найдорожче, що є у нашому житті – щастя, радість, надія, кохання, пов’язане з жінкою. Жінка є і берегинею роду, і миру, і злагоди, і гармонії. Безліч поезій написано, безліч пісень складено, адже жінка – це одвічна загадка в усі часи, в усіх народів. - зазначила бібліотекар-краєзнавеь Оксана Костей, ведуча заходу.
Переглянули мультимедійну презентацію «І знову починається весна...І березень дарує диво», присвячену весні та жінці від Мар’яни Краховської, бібліотекаря Інтернет центру. 
У  залі панувала атмосфера радості та весняного настрою.

Всі зображення до публікації І ЗНОВУ ПОЧИНАЄТЬСЯ ВЕСНА...
Категорія: Події | Переглядів: 28 | Додав: admin | Рейтинг: 5.0/4