Головна » Події » 14 ЛЮТОГО - МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ДАРУВАННЯ КНИГИ
10:04
14 ЛЮТОГО - МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ДАРУВАННЯ КНИГИ
фото 14 ЛЮТОГО - МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ДАРУВАННЯ КНИГИ

День 14 лютого, безумовно, відомий, перш за все, як День святого Валентина або День усіх закоханих. Однак, росте число людей, які знають ще про одне свято, що відзначається в цей день. Щорічно, починаючи з 2012 року, 14 лютого відзначається Міжнародний день дарування книг (International Book Giving Day).
День дарування книг – свято, яке стало міжнародним не тільки через свою глобальну суть, а й тому, що корінням своїми воно вийшов з народу,   його поява належить одній звичайній людині – американці Еммі Бродмур – засновниці сайту дитячої книги в США. А ще Еммі Бродмур – мати трьох дітей. Саме питання одного з синів, який запитав одного разу у мами – чому немає такого дня впродовж року, коли люди дарують один одному книги просто так, і стало поштовхом до появи на світ нового значимого свята. 
 Мета Міжнародного дня дарування книг – надихнути людей по всьому світу подарувати 14 лютого книгу – бібліотеці, другу, членам родини. Вважається, що у цей день мають об’єднатися і ті, хто дарує книги, і ті, хто прищеплює любов до читання. То ж запрошуємо приєднаємося до акції «Подаруй бібліотеці книгу». Ми впевнені, якщо цю добру справу зробить кожен, багатшим стане наш бібліотечний фонд, а подаровані книги прочитають інші! Долучайтесь до акції!
 

Категорія: Події | Переглядів: 52 | Додав: admin | Рейтинг: 5.0/2