Головна » » "ЧОРНОБИЛЬ - ЗОЙК ЗЕМЛІ І ЗБОЛЕНИХ ДОЛЬ"
12:20
"ЧОРНОБИЛЬ - ЗОЙК ЗЕМЛІ І ЗБОЛЕНИХ ДОЛЬ"
фото

Чорнобиль… Чорний біль нашої землі… Ось уже 35 років це болюче слово ранить українські душі, нагадуючи тим самим про страшну трагедію, яка спіткала Україну – техногенно-екологічна катастрофа, спричинена вибухом і подальшим руйнуванням четвертого енергоблоку Чорнобильської атомної електростанції 26 квітня 1986 року.
Катастрофа вважається найбільшою за всю історію ядерної енергетики до вибуху на АЕС «Фукусіма-1», як за кількістю загиблих і потерпілих від її наслідків людей, так і за економічним збитком. Вона нанесла непоправної шкоди довкіллю та здоров’ю нації. Якби не подвиг простих людей, які ризикуючи власним життям і здоров’ям, врятували нас від подальшого поширення радіації, то важко навіть спрогнозувати повні масштаби трагедії не лише для України, а й усього світу.
Низький уклін всім, хто боровся зі страшною бідою. Священна пам'ять про подвиг героїв-чорнобильців не згасне у віках і збережеться в серцях народу.
Читаймо, пам'ятаймо про них, про ті жахливі часи і наслідки, про ту ціну, яку довелося заплатити за день сьогоднішній.
До 35-річниці Чорнобильської катастрофи народний аматорський театр Палацу культури Богородчанської селищної ради пропонує переглянути літературно-театралізовану сценку "Чорнобиль – зойк Землі і зболених доль". Автор сценарію і режисер – Галина Магас.
Актори-аматори: Володимир Дубів, Марія Сем'янів, Ірина Кудибин, Дарина Кутинець, Юліана Соколова, Андрій Сливка, Олександр Кривко, Володимир Мазур, Оксана Соколова, Мар'яна Криховська, Галина Магас. Звукооператор – Василь Гурголович.

Переглядів: 22 | Додав: admin | Рейтинг: 5.0/2