Головна » Події » БЕЗЦІННІ СКАРБИ МИСТЕЦЬКИХ НАДБАНЬ
21:49
БЕЗЦІННІ СКАРБИ МИСТЕЦЬКИХ НАДБАНЬ
фото БЕЗЦІННІ СКАРБИ МИСТЕЦЬКИХ НАДБАНЬ

6  червня фойє Палацу культури вигравало всіма барвами веселки. Впадало у вічі різнобарв’я вишивок: сорочки, рушники, сукенки, картини. Кожна з робіт вирізнялася своїм стилем, поєднанням кольорів і відтінків. Саме тут проходила виставка майстрів народної творчості нашого містечка, в рамках ювілейних фестин «Наш дім – Україна – свята і єдина», з нагоди 30-річчя Незалежності України.
Кращі зразки вишитих рушників, сорочок, сукенок представила чудова людина, багата внутрішнім життям, вчителька за фахом Марія Сікора, яка все своє життя не розлучається  з голкою та ниткою, бо в цьому бачить своє задоволення, розраду для душі.
Олійний живопис на полотні представила художник-дизайнер Іванна Лецин. 
Неабияке захоплення викликали вишиті картини, композиції вишивок, які випромінюють любов і тепло,  чудових майстринь Тетяни Бариляк, Наталії Климів,  Наталії Радульської, Тетяни Дідюк.
Важко було відвести очі від художніх вишивок, цієї поезії на полотні Ірини Томіцької-Гуцман – стоматолога за професією, жінки невичерпної енергії, позитивної думки, наполегливості та працьовитості, яка презентувала неймовірної краси роботи: сорочки, картини, подушки.
Свої творчі роботи презентували художник Іван Боднарчук і художня студія «Для всіх», молоді художники Олег Цьомко,  Мар’ян і Олена Кочкодан.
Ірина Данилюк любить малювати ще з дитинства. Це її захоплення. Малює олійними фарбами з додаванням фактурної пасти. В своїх картинах втілює свої мрії, емоції, переживання. І увесь свій час проводить за мольбертом і отримує від цього величезне задоволення,– зазначила ведуча заходу, директор Публічної бібліотеки ім.М.Яцківа, яка представляла всіх учасників виставки.
У Центрі позашкільної освіти Богородчанської селищної ради діє 39 гуртків, де займається 624 дитини у 7 напрямах: художньо-естетичний, науково-технічний, еколого-натуралістичний, соціально-реабілітаційний, фізкультурно-спортивний, дослідницько-експерементальний, гуманітарний. Роботи були представлені у всіх напрямах.
Чимало теплих, щирих подячних вдячності за красу душі і серця було від начальника культури, туризму, національностей та релігій Богородчанської селищної ради Галини Канюк, яка вручила всім майстрам народної творчості подяки за участь у ювілейних фестинах.
Музичні вітання  учасникам та гостям виставки дарували  викладачі та учні Богородчанської  ДМШ (викладачі - Неля Слободян, Христина Гродзінська, Юрій Яців, Мирон Кашуба).

Всі зображення до публікації БЕЗЦІННІ СКАРБИ МИСТЕЦЬКИХ НАДБАНЬ
Категорія: Події | Переглядів: 124 | Додав: admin | Рейтинг: 5.0/2