Головна » Події » З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ, МОЯ КРАЇНО!
19:51
З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ, МОЯ КРАЇНО!
фото З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ, МОЯ КРАЇНО!

Буває, часом сліпну від краси.
Спинюсь, не тямлю, що воно за диво,–
оці степи, це небо, ці ліси,
усе так гарно, чисто, незрадливо,
усе як є – дорога, явори,
усе моє, все зветься – Україна.
Така краса, висока і нетлінна,
що хоч спинись і з Богом говори.

        Ліна Костенко
30 років тому нездійснена мрія багатьох поколінь втілилася в життя: Ми стали вільною та незалежною Україною! 24 серпня країна відзначає найбільше національне свято нашої державності – 30-річчя з Дня Незалежності Україні.
Незалежність України – заслуга не лише певних політичних сил та рухів, а й усього народу, багатьох його поколінь. За нею – Київська Русь, козацька держава, три роки національної революції та драматичної самооборони Української Народної Республіки; десять років національно-культурного будівництва часів «українізації», і всенародне протистояння гітлерівському нашестю, тяжка праця народу в післявоєнній відбудові та у створенні індустріальної потуги сучасної України і, нарешті, прийняття 24 серпня 1991 р. Верховною Радою УРСР історичного документу виняткового значення для долі українського народу – Акту проголошення незалежності України, за яким проголосила Україну незалежною, демократичною державою на підтвердження Всеукраїнському референдуму 1 грудня 1991р. Незалежність нашої держави стала реальністю!
24 серпня, з нагоди 30-річчя Незалежності України у фойє Палацу культури Публічна бібліотека ім. М.Яцківа організувала виставку робіт народних умільців та книжково-ілюстративну виставку «Україна єдина». 

Всі зображення до публікації З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ, МОЯ КРАЇНО!
Категорія: Події | Переглядів: 79 | Додав: admin | Рейтинг: 5.0/10