Головна » Події » БАБИН ЯР: ПАМ'ЯТЬ НА ТЛІ ІСТОРІЇ
12:55
БАБИН ЯР: ПАМ'ЯТЬ НА ТЛІ ІСТОРІЇ
фото БАБИН ЯР: ПАМ'ЯТЬ НА ТЛІ ІСТОРІЇ

29 вересня Україна відзначає вже 80-ті роковини початку масових розстрілів у Бабиному Яру. Цього дня нацисти знищили в Києві десятки тисяч громадян, мешканців міста, більшість з яких були євреями. Серед невинно закатованих були тисячі українців, росіян, громадян інших національностей. Усі 778 днів німецької окупації в Києві тривали розстріли і насильства. Злочини в Бабиному Яру перевершили всі відомі до цього часу трагедії. За даними Музею історії Києва, за весь час німецької окупації у Бабиному Яру були розстріляно 90-100 тисяч людей, з них приблизно 65-70 тисяч євреїв.
Бабин Яр – це не тільки трагедія минулої війни, це урок на майбутнє, який знову і знову нагадує, як важливо запобігати насильству та берегти мир. Наш обов’язок – пам’ятати про цю страшну трагедію, щоб ніколи таке не повторилося, та гідно шанувати пам’ять жертв цього злочину нацистського режиму, незалежно від їхньої національності, віросповідання чи політичних поглядів – євреїв, ромів, українців, росіян, полонених червоноармійців, кожного, чий земний шлях обірвався в Бабиному Яру.
В читальному залі Публічної бібліотеки ім. М.Яцківа пройшли хвилинки історії«Бабин Яр: пам'ять на тлі історії», а також  в бібліотеці діє  книжкову виставка-реквієм «Скорботна свічка пам’яті святої». Запрошуємо до перегляду.

Категорія: Події | Переглядів: 58 | Додав: admin | Рейтинг: 5.0/2