Головна » Події » ВСЬОМУ ПОЧАТОК Є ЛЮБОВ...
17:14
ВСЬОМУ ПОЧАТОК Є ЛЮБОВ...
фото ВСЬОМУ ПОЧАТОК Є ЛЮБОВ...

14 лютого – День всіх закоханих або Валентинів день – одне з улюблених і довгоочікуваних свят. У цей день прийнято висловлювати свої почуття любові і прихильності друзям, родичам, коханим.
Символом цього дня стали яскраво-червоні сердечка, купідони, пара голубів, букети троянд та фіалок. Їхні зображення стали обов’язковими елементами святкових листівок – “валентинок”. Головні кольори Дня святого Валентина – червоний і рожевий.
В Україні вперше святкувати День закоханих почали в 90-х роках минулого століття. Просте це нехитре свято швидко полюбилось молоді і не тільки. Сьогодні його відзначають люди всіх поколінь. Адже це чудовий привід подарувати подарунок і освідчитися у коханні.
З нагоди свята на абонементі діє яскрава книжкова виставка-інсталяція «Всьому початок є любов», де можна ознайомитись з книгами про кохання на різні смаки, знайти поетичні рядки, щоб освідчитись в почутті  коханій людині. А ще Ви, дорогі наші друзі, матимете чудову нагоду зізнатись в коханні неперевершеній, чудовій, завжди жаданій і бажаній: їй величності Книзі.
Тож щиро вітаємо Вас зі святом та запрошуємо до нашої книгозбірні.
 

Всі зображення до публікації ВСЬОМУ ПОЧАТОК Є ЛЮБОВ...
Категорія: Події | Переглядів: 39 | Додав: admin | Рейтинг: 5.0/1