Головна » Події » Я - УКРАЇНЕЦЬ ДО ГЛИБИНИ РОДОВОДУ
19:45
Я - УКРАЇНЕЦЬ ДО ГЛИБИНИ РОДОВОДУ
фото Я - УКРАЇНЕЦЬ ДО ГЛИБИНИ РОДОВОДУ

22 березня у читальному залі відбулася година спілкування «Я – українець до глибини родоводу» за участі Мирослава Федоровича Аннюка, жителя с. Похівка.
Присутні вшанували пам'ять всіх, хто виборює для нас життя, зокрема,  пам'ять жителя с. Похівка Івана Олійника, який героїчно загинув в м. Горлівка Донецько області. 
Схиляємо  низько голови в глибокій шані перед нашими героїчними захисниками і щиро дякуємо їм за мирне небо над нашою головою, - зазначила Марія Семянів, директорка Публічної бібліотеки ім.. М.Яцківа, представляючи гостя заходу.
Мирослав  Аннюк, в минулому голова сільської ради, ліквідатор Чорнобильської аварії, учасник Майдану, батько трьох синів, двоє з яких  захищають нашу Незалежність. Займається фермерством, бджільництвом, учасник козацького хору. Вивчає історію рідного села.
п. Мирослав провів екскурс в минуле нашого народу,  розповів про діяльність загонів УПА, поділився своїми спогадами, роздумами про сьогоднішні події.
Марія Слободян, бібліотекар філії с. Похівка розповіла про співпрацю з п. Мирославом і запропонувала переглянути слайди про відомих людей с. Похівка.
Вірш «Посвята синові», який написала жителька с. Похівка, учасниця УПА, Марія Григорів, прочитала Юлія Голбан, «Декалог української дитини, 1930-і роки…» -  Вероніка Голбан.
Літературну композицію «Магдалена і Воскресіння» за віршами с. Соломії Крушинської надзвичайно зворушливо прочитала Галина Магас, лауреатка всеукраїнських конкурсів.
Зустріч вийшла щирою, теплою, спілкування – живе, цікаве та відверте.
 

Всі зображення до публікації Я - УКРАЇНЕЦЬ ДО ГЛИБИНИ РОДОВОДУ
Категорія: Події | Переглядів: 83 | Додав: admin | Рейтинг: 5.0/2