Головна » Події » ТЕАТР- ШЛЯХ ДО СВІТЛА ДУШІ
11:02
ТЕАТР- ШЛЯХ ДО СВІТЛА ДУШІ
фото ТЕАТР- ШЛЯХ ДО СВІТЛА ДУШІ

27 березня у всьому світі відзначають Міжнародний день театру. Це не тільки професійне свято майстрів сцени, це свято мільйонів глядачів.
Театр, театральне мистецтво є незмінно улюбленим, особливим, часом загадковим видом мистецтва, без якого ми не уявляємо свого життя.
Багато століть театральне мистецтво не втрачає своєї популярності, а навпаки розвивається і приносить нам радість. Театр має виключно важливе етичне і художнє значення, несе в суспільство ідеї гуманізму і добра, сприяє формуванню естетичного смаку, розширенню кругозору.
Тож, коли ми слухаємо оперу, чи насолоджуємося майстерністю і грацією артистів балету або з душевним трепетом стежимо за грою драматичних акторів, ми завжди відчуваємо особливу атмосферу свята. 
У читальному залі Публічної бібліотеки ім. М.Яцківа діє книжково-ілюстративна виставка «Театр – шлях до світла душі», яка пропонує книги з історії розвитку театрального мистецтва, відомості про найвидатніших корифеїв театральної сцени, зокрема: Миколу Садовського, Марію Заньковецьку, Леся Курбаса, Наталію Ужвій, Богдана Ступку, Аду Роговцеву та інших. 
Так, книги Володимира Мельниченка «Майстер» та «Богдан Ступка. Штрихи до портрету», «Богдан Ступка: митець і людина»  присвячені невтомному трудівнику театру і кіно, корифею української національної сцени  Богдану Ступці, в яких професійно аналізується творчий шлях актора в контексті  українського та європейського театрального життя.
«Богдан Ступка. Штрихи до портрету»  видана до 60-річчя від дня народження. В ній автор розповідає про свої буденні зустрічі з Ступкою, з яким знайомий чимало часу, про його особисте життя та сім’ю. 
Книга Тетяни Терен  та Анни Липківської  «Прості речі. Вісім розмов з Адою Роговцевою» буде цікава всім, хто захоплюється творчістю Ади Роговцевої та стежить за світом театру.
Театральне мистецтво - мистецтво особливе. Тут сміх і сльози, радість і тривога сплітаються воєдино, тож нехай на нашій землі буде якомога більше і самих театралів, і любителів цього сценічного дійства, що захоплює, заставляє співпереживати, навчає нас.
Щиро запрошуємо до перегляду! 

Запчастини для спецтехніки, фільтри для спецтехніки, купити запчастини - Сервіс КОП.
 

Категорія: Події | Переглядів: 94 | Додав: admin | Рейтинг: 5.0/1