Головна » Події » ВЕЛИКДЕНЬ СЛАВИТЬ ПИСАНКА ГОСПОДНЯ
12:12
ВЕЛИКДЕНЬ СЛАВИТЬ ПИСАНКА ГОСПОДНЯ
фото ВЕЛИКДЕНЬ СЛАВИТЬ ПИСАНКА ГОСПОДНЯ

Надворі – весна. Увесь християнський світ із благоговінням чекає на одне із найурочистіших свят – Великдень, з надією на перемогу світла над пітьмою, життя над смертю. У цей час відкриймо свої серця, доторкнімося до вічного, до Божої мудрості, що є вищою ступінню духовності і Боже Благословення зійде на кожного з нас.
Христос Воскрес! Воістину Воскрес!
Світлому празнику Пасхи, присвячено  книжково-ілюстративну виставку «Великдень славить писанка Господня», яку розгорнуто в читальному залі.
На виставці представлені книги, які розкривають звичаї, традиції Великодніх свят та таємниці писанкарства, оригінальний орнамент писанок, який чарує своєю вишуканістю, мініатюрністю та гармонією колориту.  Нині писанкарство  набуває колишнього розмаху. Відроджуються забуті техніки, з’являються нові майстри. Українці, відчувши животворний подих відродження національних традицій, почали вкладати у ці маленькі високомистецькі витвори свої уявлення про весняне пробудження, про невмирущість вічно живого духу нашого народу. Привертають увагу фундаментальна праця Олекси Воропая "Звичаї нашого народу", монографічне дослідження Олексія Соломченка „Писанки українських Карпат”, Оксани Шевчук ""Великодня веселка", альбом „Подаруй ми писаночку”. Зацікавить читачів і видання про унікальний Музей Писанки у Коломиї.
Щиро вітаємо усіх зі святом Христового Воскресіння і бажаємо переможного року та мирного неба!

Категорія: Події | Переглядів: 28 | Додав: admin | Рейтинг: 5.0/1