Головна » Події » ЧИТАЧ РЕКОМЕНДУЄ
12:58
ЧИТАЧ РЕКОМЕНДУЄ
фото ЧИТАЧ РЕКОМЕНДУЄ

Ірен Роздобудько...Письменниця, журналістка, сценаристка. Народилася 3 листопада 1962 року в Донецьку. За освітою – журналістка. До того, як стати відомою і популярною в Україні авторкою, працювала телеграфісткою, дикторкою радіогазети, журналісткою в різних періодичних виданнях, на радіо, в ресторані, цирку тощо.
Письменницьку майстерність відточувала в журналах для жінок «Наталі» та «Караван історій. Україна». Видавати книжки почала 2000 року, коли її роман «Пастка для жар-птиці» було відзначено на конкурсі «Коронація слова». Авторка понад трьох десятків романів, двох поетичних збірок, пише переважно для жіночої аудиторії. Також має в доробку три книжки для дітей і одну для підлітків. 2012 року видала повість «Арсен», головним героєм якої є 13-річний хлопець Арсен. За рік цим іменем назвали її першого онука.
Багаторазова лауреатка літературного конкурсу «Коронація слова». 2008 року вийшов фільм за мотивами психологічної драми Роздобудько «Ґудзик», письменниця сама написала до нього сценарій. 2012 року Ірен Роздобудько нагородили відзнакою «Золотий письменник України». 
Живе і працює в Києві.

#Читач_рекомендує        #нові_книги

Роксолана Калита, користувачка бібліотеки, відгук на роман Ірен Роздобудько "Фаріде"

Категорія: Події | Переглядів: 36 | Додав: admin | Рейтинг: 5.0/1