Головна » Події » ВИБІР ПРОФЕСІЇ - ВАЖЛИВИЙ КРОК У ЖИТТІ ЛЮДИНИ
11:37
ВИБІР ПРОФЕСІЇ - ВАЖЛИВИЙ КРОК У ЖИТТІ ЛЮДИНИ
фото ВИБІР ПРОФЕСІЇ - ВАЖЛИВИЙ КРОК У ЖИТТІ ЛЮДИНИ
У житті кожної молодої людини є момент, коли необхідно прийняти одне з найважливіших рішень - вибрати справу до душі, до покликання, тобто професію. Вступ до самостійного трудового життя іноді недаремно називають другим народженням. Адже від того, наскільки правильно зроблено вибір професії, залежить вдалий старт у доросле життя.
Саме на юнацькі роки випадає найбільш відповідальний момент в житті молоді - це вибір професійного шляху, який має кардинальне значення для всього подальшого життя. Причому цей вибір необхідно зробити ще у період навчання в школі. Тому своє майбутнє юнаки та дівчата повинні визначити ще задовго до останнього шкільного дзвоника, а тут замало порад батьків, вчителів, друзів, необхідна допомога кваліфікованих спеціалістів.
Щоб допомогти молоді зорієнтуватися у світі професій, надати їм корисні поради, ознайомити школярів з особливостями сучасного ринку праці, спеціалісти Центру зайнятості організували проведення ярмарки кар’єри, яка відбулася 24 квітня у читальному залі центральної районної бібліотеки.
При виборі професії молодим людям необхідно враховувати всі обставини, пов'язані з майбутньою трудовою діяльністю, вміти правильно порівнювати стан свого здоров'я і негативні фактори професії. Це дозволить їм надовго зберегти свої життєві сили і досягти великих успіхів у житті та кар'єрі. На цьому наголошували у свої виступах спеціалісти з профорієнтації Тетяна Демчук та Оксана Косович.
Від представників учбових закладів області, що прийняли участь у ярмарку, а саме Івано-Франківського фінансово-комерційного кооперативного коледжу ім. С.Граната, коледжу електронних приладів національного технічного університету нафти і газу, Надвірнянського коледжу національного транспортного університету, школярі отримали багато корисної інформації. Учні мали можливість детально ознайомитись з різноманітними професіями, вивчити потребу в спеціалістах на ринку праці, ознайомитись з навчальними закладами та умовами вступу до них. Навчальні заклади, які брали участь в проведенні ярмарку, надавали інформацію про свою діяльність, умови вступу та розмаїття спеціальностей та професій, за якими навчаються в їх закладах. Представники навчальних закладів мали можливість безпосередньо поспілкуватися з учнями, що дало змогу відповісти на всі запитання.
Для присутніх було організовано інформаційні стенди  та   книжково-ілюстративну виставку «Орієнтуємо на професію».
Категорія: Події | Переглядів: 1393 | Додав: admin | Теги: вибір професії | Рейтинг: 5.0/6