Чорнобиль… Сьогодні це слово знає увесь світ. Це слово стало символом горя і страждань, покинутих домівок. До 38 річниці аварії на ЧАЕС Публічною бібліотекою ім.М.Яцківа підготовлено історичний екскурс «Памʼятаймо Чорнобильський квітень».
22 квітня в читальному залі відбулася творча зустріч-презентація «Від скіфів до сьогодення» з письменником, поетом, політичним та громадським діячем, доктором філософії в галузі політології, директором видавництва "Український пріоритет" Володимиром Шовкошитним.
18 квітня на базі бібліотеки-філії села Глибоке відбувся семінар бібліотечних працівників на тему: «Бібліотечне краєзнавство, як сходинка до духовного виховання особистості».
Неабияке задоволення приносять нові книги, коли надходять в бібліотеку.
2 квітня у бібліотеці пройшов День нової книги «Нова книга – давайте знайомитись!».
Фонд Публічної бібліотеки ім. М.Яцківа поповнився новими книжками, які люб’язно подарував львів'янин Сергій Чепара.
Щиро дякуємо за такий книжковий дарунок.
Запрошуємо до цікавого та змістовного читання!
27 березня у всьому світі відзначають Міжнародний день театру. Цей день - не просто професійне свято майстрів сцени і всіх працівників театру, це свято мільйонів глядачів.
Роксолана Калита, активна користувачка бібліотеки, відгук про книгу Тари Шустер "Купи собі той довічний букет: та інші способи зібратися докупи від тієї, котрій вдалось".