20 травня в Публічній бібліотеці ім. М.Яцківа Богродчанської селищної ради відбулася зустріч-презентація. Гостею заходу стала харківська письменниця Людмила Охріменко, яка славетна своїми романами про війну та активною участю у волонтерській діяльності.
Всесвітній день вишиванки – міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу.
#інтернет_фестиваль_Все_про_Європу_дивись_читай_дізнавайся
Віртуальна мандрівка "Країна Європи – Нідерланди", Публічна бібліотека ім. М.Яцківа Богородчанської селищної ради
Сьогодні в умовах війни Великдень – це не лише весна, з цим святом пов’язані надії кожного українця на нашу Перемогу та відродження України. У Публічній бібліотеці ім. М.Яцківа Богородчанської селищної ради діє книжково-ілюстративна виставка «Світле свято Великодня».