29 травня Наталія Климів, провідний методист Публічної бібліотеки ім.М.Яцківа, взяла участь в онлайн семінарі «Написання грантових заявок: від теорії до практики», організований науково-методичним відділом Івано-Франківської ОУНБ ім. І. Франка.
День Героїв – щорічне свято в Україні на честь українських вояків – борців за волю України. Цього дня Україна вшановує пам’ять всіх героїв, які відстоювали її суверенітет і незалежність і просто зараз ведуть боротьбу проти російської армії за нашу свободу.
До 163-ї річниці від дня перепоховання Тараса Шевченка на Чернечій горі, в рамках проекту «Історичний момент», відбулася зустріч з краєзнавцем Василем Бабієм.
Працівники Публічної бібліотеки ім. М. Яцківа Богородчанської селищної ради взяли участь в навчанні цифрової грамотності для бібліотечних працівників територіальних громад Івано-Франківщини, організовані за сприяння науково-методичного відділу та відділу соціокультурної проєктної діяльності книгозбірні.