Головна » Архів матеріалів
СОБОРНІСТЬ ЯК ЧИННІСТЬ УКРАЇНСЬКОГО ДЕРЖАВОТВОРЕННЯ

22 січня в центральній районній бібліотеці відбулась година історії «Соборність  як чинник українського державотворення».
Про день Соборності України розповів письменник-краєзнавець Василь Бабій, подумки повернувши всіх присутніх до вікопомної дати 22 січня 1919 року, коли на Софіївському майдані в Києві відбулося урочисте проголошення Акту злуки – об’єднання УНР і ЗУНР в єдину соборну державу.

Категорія: Події | Переглядів: 1051 | Дата: 22.01.2012

УВЕСЬ СВІТ ЗВЕСЕЛИВСЯ - СИН БОЖИЙ НАРОДИВСЯ

16 січня  читальний зал центральної районної бібліотеки розквітла яскравими українськими національними строями та наповнився урочистими колядками і щедрівками.
Різдвяно-музичну композицію на прославу Сина Божого і Матінки Марії щиро презентував фольклорно-етнографічний колектив Горохолинської ЗОШ I-III ст., закликаючи присутніх до високої духовності, бажаючи їм в «серці зберегти Христа».

Категорія: Події | Переглядів: 1069 | Дата: 16.01.2012

СВЯТВЕЧІР

Різдво Христове… Це свято відзначають з глибоким осмисленням життя людини на Землі. «Чи не тому в національних обрядодійствах стільки добра і краси?».
Про все це вистава-феєрія «Святвечір», яка відбулася у Палаці культури. А організували та провели актори-аматори народного театру (керівник Галина Магас) та центральна районна бібліотека.

Категорія: Події | Переглядів: 1060 | Дата: 15.01.2012

Закон про тебе і для тебе
Під такою назвою у Богородчанській школі №1 у рамках тижня правових знань відбулася година правознавства. Захід організували і провели працівники школи, районної бібліотеки та районного суду. Зі вступним словом виступила бібліотекар читального залу Марія Пороговська. Між учнями школи і помічником суду Любою Круліковською зав'язалася цікава розмова.
Категорія: Події | Переглядів: 1147 | Дата: 14.12.2011

«НЕ СТИХАЮТЬ ЖУРЛИВІ ДЗВОНИ ЧОРНОБИЛЯ» - зустріч ліквідаторів аварії на ЧАЕС
14 грудня у читальному залі районної бібліотеки відбулася зустріч ліквідаторів аварії на ЧАЕС. Вшанувати їхній життєвий подвиг прийшли перший заступник голови РДА Василь Добрянський і заступник голови районної ради Іван Слободян. Представники влади висловили «чорнобильцям» щиру подяку за мужність і героїзм, який вони проявили у 1986 році, вручили грамоти та грошові винагороди.
Категорія: Події | Переглядів: 1197 | Дата: 14.12.2011

ЦЕ ЛЮБОВ МОЯ ПЛАЧЕ ТАК ГІРКО

Пророк після шевченківської доби, символ невичерпної сили українського народу, феноменально багатогранна постать нашої культури та історії – все це постать Івана Яковича Франка.
До 155-річчя від дня народження письменника у районному палаці культури відбувся літературний вечір «Це любов моя плаче так гірко…», яку підготували та провели центральна районна бібліотека та народний театр Палацу культури ( керівник Галина Магас).

Категорія: Події | Переглядів: 1186 | Дата: 13.12.2011

БОРГ ПАМ'ЯТІ

1933. Найчорніший час в історії України. І до сьогодні боляче ступати стежками жахливої трагедії, яка сталася на благословенній землі квітучого українського краю. Ніде в світі не зафіксовано голоду, подібного тому, що випав тоді на долю однієї з найродючіших країн. Навесні тридцять третього в Україні помирало двадцять п’ять тисяч людей щодня, тисяча – щогодини, сімнадцять щохвилини. Всього жертвами голоду за неповними даними стало від семи до десяти мільйонів чоловік, з них три мільйони – діти. Про це йшла мова на історичному екскурсі «Пам'ять про голодні роки», який проведений в читальному залі.

Категорія: Події | Переглядів: 901 | Дата: 24.11.2011

НОВИЙ ПОСІБНИК ДЛЯ МАЙБУТНІХ БУХГАЛТЕРІВ

12 листопада 2011 року в читальному залі центральної районної бібліотеки відбулася презентація навчального посібника «Бухгалтерський облік: теорія та практика у схемах і таблицях», який схвалено Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України для використання в професійно-технічних навчальних закладах.

Категорія: Події | Переглядів: 1408 | Дата: 12.11.2011

Загадкова палітра художника
Людські руки інколи можуть творити справжні дива, а людська  фантазія не має меж. Такий висновок можна було зробити, побувавши "на побаченні" з істинним мистецтвом у центральній районній бібліотеці. Зініціював та подарував шанувальникам прекрасного цю незабутню зустріч молодий художник з Богородчан Мар'ян Кочкодан - випускник Інституту мистецтв, який реалізовує свої творчі можливості у таких жанрах, як пейзаж, портрет, захоплює його імпресіонізм.
Категорія: Духовна криниця | Переглядів: 1283 | Дата: 03.11.2011

НАМ ЗАЛИШИТЬСЯ СВЯЩЕННИМ ЗАПОВІТОМ ВІСІМНАДЦЯТОГО РОКУ ЛИСТОПАД

З нагоди 93-ої річниці утворення ЗУНРу у читальному залі районної бібліотеки відбулася година історичної пам'яті. Про славне героїчне минуле учасників Листопадового Чину, справжній вияв української нації до самостійності розповіли присутнім ведучі заходу бібліотекарі Марія Сем'янів і Марія Пороговська. З привітальним словом до слухачів звернувся перший заступник голови райдержадміністрації Василь Добрянський.

Категорія: Події | Переглядів: 968 | Дата: 02.11.2011

« 1 2 ... 111 112 113 114 115 ... 117 118 »