29 вересня в читальному залі центральної районної бібліотеки проведено годину поезії «Голос епохи: Дмитро Павличко» (до 85-ліття з дня народження). Про життєвий і творчий шлях нашого сучасника розповіли Марія Пороговська та Любов Цинюк.
24 вересня на базі Івано-Франківської обласної бібліотеки для юнацтва відбувся обласний семінар "Бібліотека і молодий читач: завдання, напрацювання і перспективи співпраці" для бібліотечних працівників, що працюють з юнацтвом.
В обласній бібліотеці для юнацтва, в рамках проведення обласного семінару «Бібліотека і молодий читач: завдання, напрацювання і перспективи співпраці» для бібліотечних працівників, що працюють з юнацтвом, відбулася творча зустріч із лауреатами премій обласної ім. В. Стефаника та міської І. Франка в галузі літератури.
25 вересня на базі бібліотеки-філії с.Глибоке відбувся районний семінар "Стратегія розвитку бібліотеки для дітей як осередок інтелектуального і духовного розвитку особистості".
Запрошуємо всіх небайдужих шанувальників книги взяти участь у цій акції і зробити посильний внесок у примноження загальнодоступних книжкових скарбниць на сході України.
Книги просимо передавати в читальний зал центральної районної бібліотеки до 23 жовтня 2014 року.
17 вересня в читальному залі відбулася ювілейна година "Великий життєлюб", присвячена 150-річчю від дня народження неперевершеного майстра художнього слова Михайла Коцюбинського.
27 серпня, у день народження Великого Каменяра, в районному Палаці культури відбувся тематичний вечір «Все, що мав у житті, він віддав для одної ідеї», присвячений 158-річниці від дня народження Івана Франка.
24 серпня в селищі Богородчани відбулося відзначення 23-ї річниці Незалежності України. Захід розпочався з молебню за Україну в церкві Івана Богослова.
Після молебню колона урочисто відправилась на відкриття алеї Героїв «Небесної сотні» в селищі Богородчани.
23 серпня – День Державного Прапора України. З цієї нагоди у в селищі Богородчани біля пам’ятника Тарасу Шевченку відбулося народне віче. В заході взяли участь керівництво району, працівники державних установ, жителі та гості району.
18 серпня в читальному залі центральної районної бібліотеки відбулася година духовності "Преображення Господнє".
Преображення Господнє – це одне з дванадцяти найбільших свят у християнстві, встановлене на честь об’явлення божественної сили Христа Спасителя своїм учням.