Головна » Архів матеріалів
ПОДАРУНОК

26 лютого в читальному залі Надвірнянської центральної районної бібліотеки відбулась зустріч бібліотекарів Надвірнянщини, Богородчанщини, Яремчанщини з Народним депутатом України Юрієм Дерев’янком та краєзнавцем Василем Левицьким. На цю зустріч всіх зібрала книга Даніеля Дефо «Робінзон Крузо» в перекладі з чеської (Ян Новак) нашої краянки, відомої дитячої письменниці Марійки Підгірянки.

Категорія: Події | Переглядів: 628 | Дата: 26.02.2013

РІДНА МОВА - БОЖА БЛАГОДАТЬ

Мова – це найдивовижніше явище у світі, створене людством за всю його історію. Мова - це той інструмент, який об'єднує націю, народ у єдине ціле. Це великий скарб, який треба шанувати, берегти і розумно збагачувати. Рідна мова - це мова батька, мова мами, це мова серця.
Саме Міжнародному дню рідної мови була присвячена літературно-музична імпреза «Рідна мова - Божа благодать», яка відбулася в літературній студії  Богородчанської школи I-III ст.  №1.

Категорія: Події | Переглядів: 1470 | Дата: 22.02.2013

ДВІСТІ ЛІТ ПІД ЗОРЕЮ ТАРАСА

Найпомітнішою подією в житті району став культурно-мистецький звіт наших аматорів сцени в Івано-Франківську, який відбувався 17 лютого в обласній філармонії. Захід був присвячений 200-літтю з дня народження Великого Кобзаря, тому й мав промовисту назву –"Двісті літ під зорею Тараса”. Добірним зерном сіялося в душі глядачів виболене, святе і чисте поетове слово, оживав з кожним виступом світлий образ нашого великого поета-пророка, українського генія Тараса Шевченка.

Категорія: Події | Переглядів: 1658 | Дата: 17.02.2013

МИРНІ ЗІБРАННЯ - ОЗНАКА ДЕМОКРАТИЧНОГО СУСПІЛЬСТВА

12 лютого в читальному залі відбулося засідання «круглого столу» на тему «Право на мирні зібрання в Богородчанському районі». Організатором заходу виступила громадська організація «Пожежно-спортивне товариство «Грім», а долучилися до його проведення більше двадцяти людей, серед яких – Тарас Парфан, голова спілки об’єднання громадян «Івано-Франківський обласний Центр підтримки трудових мігрантів», Надія Парфан, голова ГО «Наш край», депутат районної ради, Ігор Вінтоняк та Дмитро Струк, сільські голови сіл Раковець та Кричка, представники правоохоронних органів, громадських організацій, молодіжні активісти.

Категорія: Події | Переглядів: 682 | Дата: 12.02.2013

КРУТИ: НАША ПАМ'ЯТЬ, НАШ БІЛЬ...

Крути - сумна, але славетна сторінка нашого літопису. Ця назва стала символом нашого українського відродження. У січні 1918 року саме сила національної ідеї покликала молодь і студентство столиці новонародженої Української Народної Республіки стати на захист рідної країни. Уряд УНР, опинившись без війська, кинув на протистояння з російською армією Муравйова, що йшла на Київ, кілька сотень погано озброєних українських студентів та гімназистів. Майже всі вони полягли у нерівному бою.

Категорія: Події | Переглядів: 1127 | Дата: 29.01.2013

НОВА КНИГА

Зі сторінок цього історико-етнографічного видання про с. Хмелівку нашого району перед читачем постає багатогранний образ галицького села, яке не загубилося на українських просторах, а витворило неповторну історію буття, боротьби за волю, краще життя і відносини між людьми, вималювало портретну галерею цікавих небайдужих людей, народило й дало світові кращі зразки людського духу й краси.

Категорія: Події | Переглядів: 706 | Дата: 26.01.2013

СОБОРНІСТЬ УКРАЇНИ: ПІД ПРАПОРОМ ВОЛІ

22 січня в Палаці культури відбулася урочиста академія, присвячена  94-ій річниці  Соборності України, перед початком якої покладено квіти до пам'ятника Тарасу Шевченку та барельєфа Олексі Гірнику - символам українства, жертовності, духу правди і волі.
До присутніх у залі звернулися голова районної державної адміністрації Богдан Нагорняк та голова районної ради Михайло Головчук.

Категорія: Події | Переглядів: 803 | Дата: 22.01.2013

ПОДАРУНОК ВІД АВТОРА
 2 січня до центральної районної бібліотеки завітали гарні гості: краєзнавець, педагог, історик Іван Кметюк та директор ЗАТ «Надвірнянська друкарня» Теодор Ціховський з подарунками – книгою Івана Васильовича «Зродились ми великої години» (збірник документальної публіцистики), яка вийшла друком до 70-річчя УПА.
Категорія: Події | Переглядів: 745 | Дата: 02.01.2013

ВІДКРИТТЯ ІНТЕРНЕТ-ЦЕНТРУ В ЦЕНТРАЛЬНІЙ РАЙОННІЙ БІБЛІОТЕЦІ
За підсумками 3 раунду конкурсу програми «Бібліоміст» Богородчанська центральна районна бібліотека та бібліотеки-філії сіл Підгір’я, Старі Богородчани, Нивочин, селища Солотвин стали переможцями та отримали 15 комп’ютерів і сучасне обладнання.
26 грудня відбулося відкриття Інтернет-центру в центральній районній бібліотеці.
Категорія: Події | Переглядів: 1524 | Дата: 26.12.2012

ІНТЕРНЕТ У БІБЛІОТЕЦІ: НОВІТНІЙ ВИКЛИК ЧАСУ

26 грудня у Старобогородчанській сільській бібліотеці відкрили пункт бібліотечних послуг з використанням вільного доступу до Інтернету в межах програми "Бібліоміст". Бібліотека отримала три сучасні комп'ютери, оснащені веб-камерами з навушниками, і безкоштовний доступ до Всесвітньої мережі.

Категорія: Події | Переглядів: 775 | Дата: 26.12.2012

« 1 2 ... 58 59 60 61 62 ... 70 71 »