Його називають символом національного пробудження, сурмачем епохи, витязем молодої української поезії, одним із когорти письменників шістдесятників. Великому сину України, його палкому і ніжному слову було присвячено літературну годину «Його душа світилася зорею» (до 80-річчя від дня народження Василя Симоненка), яка відбулася 20 січня в читальному залі центральної районної бібліотеки.
20 січня в фойє районного Палацу культури відбулися проводи наших захисників, які перебували у відпустках чи на лікуванні, в зону проведення АТО, організований районним Волонтерським центром спільно з відділом культури, національностей та релігій райдержадміністрації.
13 січня в читальному залі центральної районної бібліотеки відбулася зустріч з захисниками, які перебувають в зоні проведення АТО, організована районним Волонтерським центром.
7 грудня в фойє районного Палацу культури відбувся Благодійний ярмарок на підтримку військових АТО з Богородчанського району, організований Благодійним центром.
22 листопада в Богородчанах біля пам’ятника Жертвам політичних репресій відбулося віче-реквієм «Вогонь скорботи в серці на віки», присвячене пам`яті жертв Голодоморів та політичних репресій.