Головна » Духовна криниця
ВІТРАЖІ ПІЗНЬОЇ ОСЕНІ
Для кожного автора вихід книги – завжди хвилююча й емоційна мить. Тим більше, коли на світ з’являється поетична збірка. Адже поезія була і залишається тим видом літературної творчості, у якому людина передає особисті думки, враження, почуття чи громадянську позицію і прагне щоб ними пройнявся широкий загал читачів.
18 листопада в читальному залі центральної районної бібліотеки відбулася презентація поетичної збірки Надії Поради «Вітражі пізньої осені»
Категорія: Духовна криниця | Переглядів: 1430 | Дата: 18.11.2013

РОКИ ЛЮДИНІ ДО ЛИЦЯ
Другий місяць осені починається з особливої дати. 1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблею ООН, а в Україні це також і День ветерана.
Цей день – не лише можливість нагадати всім про людський обов’язок бути турботливими і милосердними до найповажнішої частини суспільства. Це і привід до роздумів щодо подальшої долі людства, його культури, взаємозв’язку.
У читальному залі центральної районної бібліотеки відбувся літературно-музичний  вечір-зустріч «Роки людині до лиця», який зорганізували спільно з працівниками територіального центру.
 
Категорія: Духовна криниця | Переглядів: 1398 | Дата: 01.10.2013

ЛІТЕРАТУРНА ЗУСТРІЧ З РОМАНОМ КОВАЛЕМ
14 липня у читальному залі центральної районної бібліотеки відбулась літературна зустріч письменником, краєзнавцем, дослідником історії Визвольної боротьби українського народу першої половини ХХ століття, громадським діячем, лауреатом літературної премії ім. Михайла Стельмаха Романом Ковалем.
Категорія: Духовна криниця | Переглядів: 1348 | Дата: 14.07.2013

ЛІТЕРАТУРНА ЗУСТРІЧ

12 червня в читальному залі відбулося чергове засідання «Духовна криниця»: літературна зустріч «Наповнити келих щастям жіночим…» з Марією Вайно.
Галичанка з естонським корінням, чарівна жінка й талановита поетеса, новелістка, кіносценарист і педагог, член Національної спілки письменників України, двічі лауреат Всеукраїнського конкурсу «Коронація слова» (в жанрі кіносценарію та в жанрі роману), лауреат  премій: обласної ім. В.Стефаника,  міської ім. І. Франка в галузі літератури.

Категорія: Духовна криниця | Переглядів: 1745 | Дата: 12.06.2013

ПОЕТИЧНА ЗУСТРІЧ

24 травня в читальному залі відбулося чергове засідання літературно-мистецької світлиця "Духовна криниця»: поетична зустріч з письменником Ярославом Ткачівським «Увійдіть до храму мого серця»

Категорія: Духовна криниця | Переглядів: 1452 | Дата: 24.05.2013

ПАМ'ЯТІ НАДІЇ РОМАНІВ
Боляче думати і говорити, що між нами немає цієї енергійної, талановитої, доброї і мудрої жінки. Мова йде про Надію Романів, котра відійшла у Вічність вісім років тому в 52-річному віці. Відійшла якось так несподівано, безглуздо і раптово. Тому й не стихає біль у серці матусі, синів, братів, колег по роботі, односельчан, знайомих... Усіх, хто розуміє - вона померла, і хто відчуває - пам'ять про неї жива.
На годину-спомин «З глибини душі моєї», яка відбулася у читальному залі  центральної районної бібліотеки, зібралися її друзі, колеги по роботі, син.
Категорія: Духовна криниця | Переглядів: 1504 | Дата: 16.05.2013

ЙТИ ЩОХВИЛИНИ НА СПОВІДЬ...

В читальному залі відбувся вечір-роздум «Йти щохвилини на сповідь…». Підготували та провели його аматори народного театру Палацу культури, члени літературно-мистецької світлиці «Духовна криниця», що діє при центральній районній бібліотеці. Вони представили роздуми сучасника на Хресній дорозі в літературному варіанті.

Категорія: Духовна криниця | Переглядів: 1149 | Дата: 18.04.2013

ЗУСТРІЧ З ПОЕЗІЄЮ БОГДАНА СЕРЕДЮКА

13 березня у читальному залі центральної районної бібліотеки пройшла зустріч з Богданом Середюком, громадським і науково-просвітницьким діячем Івано-Франківщини, Головою обласної організації Товариства винахідників і раціоналізаторів України, представником у справах інтелектуальної власності, Заслуженим раціоналізатором України, уродженцем села Саджава.
Богдан Середюк - автор 2-х томної збірки портретних нарисів винахідників Прикарпаття „Етюди про галицьких кмітливців", поетичних збірок „Дзвони пам'яті", „Дорогою невмирущих знаків до обжинків у Саджаві", „Душі прекраснії пориви", «Благословенне Богом будь село», «Осанна, алілуя мові рідній».

Категорія: Духовна криниця | Переглядів: 1691 | Дата: 13.03.2013

ПРЕЗЕНТАЦІЯ АЛЬМАНАХУ

24 жовтня в читальному залі центральної районної бібліотеки пройшла зустріч із учасниками літературної студії «НОБЕЛЬ», керівником  якої  з часу її створення (2002 р.) є  українська поетеса, перекладач та літературознавець, автор декількох поетичних збірок Галина Петросаняк. 
 

Категорія: Духовна криниця | Переглядів: 1349 | Дата: 24.10.2012

СЕРПАНКИ ЛІТА МАРІЇ ГОГОЛЬ
Поезія Марії Гоголь – це чисте джерело, яке наповнює і благословляє цей світ любов’ю, красою, неповторністю. Кожен прочитаний вірш торкається глибини серця, залишає помітний слід в душах читачів.
2 серпня, у ювілейний день народження поетеси, до читального залу районної бібліотеки завітали члени літературно-мистецької світлиці "Духовна криниця", літератори, творчі люди району, завідуючі сільськими книгозбірнями, щоби щиро, без зайвого пафосу привітати ювілярку і висловити на її адресу слова глибокої вдячності за поетичний талант.
Категорія: Духовна криниця | Переглядів: 2019 | Дата: 02.08.2012

« 1 2 ... 4 5 6 7 8 »